Anasayfa | Bize Yazın
Hakkımızda Hizmetler Haberler Görüşleriniz İletişim
Güncel
yeniinsan, 2015 yılı itibarı ile firmaların ve sektörlerin değişen ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla işe alım süreçlerinden çıkarak, esnek iş gücü ve dönemsel personel kiralama hizmetini sürdürmektedir. Bu doğrultuda kendi bünyesinde çalışan personelleri firmalara kiralamakta ve böylece firmaların bordrosuna alamadığı veya almak istemediği personelleri firmalara temin etmektedir. Bu personeller firmanın kendi personeliymiş gibi çalışabilmektedir. Özellikle son yıllarda kadro sıkıntısı, gider gösterebilme, kendi ana işine odaklanma için diğer bölümleri dış kaynak (outsource) kullanma gereği vb sebepler ile artan talepleri karşılayan önemli firmalardan biri haline gelmektedir.
Mi4biz
Uçtan Uca Bildirim Yönetimi

Mi4biz - Müşteri Destek Servisi ile müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi hedefleyen Yeniinsan, müşterilerden gelen bildirimleri artık tüm çalışanlarıyla, uçtan uca yönetiyor. Müşteriler, internet sitesi üzerinde yer alan Müşteri Desteği bölümünden, bildirimlerini iletebiliyor, durumunu takip edebiliyor ve sürece dahil olarak notlar bırakabiliyor. Müşteriler, bildirim yönetim süreçlerinin farklı aşamalarında gönderilen epostalar ile bildirimlerinin durumu hakkında bilgi sahibi olabiliyor. Web tabanlı bir uygulama olan Mi4biz aynı zamanda tüm iletişim kanalları ile entegre olabiliyor. Yeniinsan, Mi4biz ile müşterilerini anlamayı, bildirimleri en hızlı ve en etkin şekilde çözümleyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı hedefliyor.
Hr4biz
Doğru insan, doğru zamanda, doğru işe!

Yeniinsan, HR4biz işe alım ve değerlendirme yazılımı ile insan kaynakları süreçlerini optimize ediyor. HR4biz ile verimlilik, süreklilik ve müşteri memnuniyeti sağlamak için doğru insanı, doğru zamanda, doğru işe yönlendirmeyi hedefliyor. HR4BIZ, kurum içi uygulamalar ile entegre olarak, operasyonel verimliliği en üst düzeye taşıyor. Web sitesi entegrasyonu sayesinde, adaylar internet üzerinde özgeçmişlerini oluşturabiliyor ve hedefledikleri pozisyonlara başvuru yapabiliyorlar. Yapılan başvurular yine HR4biz üzerinde değerlendirme sürecine alınıyor ve doğru başvurular, doğru pozisyonlara yönlendirilebiliyor. Adaylar, başvuru süreçlerini web sitesi üzerinden takip edebiliyorlar.
Firmalar 2011 yılında 110 bin kişiyi iş sahibi yapacak
İşsizlik rakamlarındaki gerileme sevindirirken, ekonomide yaşanan bahar havası patronları cesaretlendirdi. Bu yıl işe alım konusunda daha cesur davranacak olan patronlar, mevcut mavi ve beyaz yakalı çalışan kadrolarını artırmak için harekete geçti. Farklı sektörlerden 90 şirket, 110 bin kişiyi işe alacak. İstihdamda rekor ise perakende, finans ve holdinglerde…
Yeni yılla birlikte kadrola rını gözden geçiren şirketler, büyüme hedefleri kapsamında eleman ihtiyacı duydukları birimleri güçlendirmeye başladı. Mevcut iş yükünün artması, bekletilen projelerin işlerlik kazanması, yeni şube ve mağazaların açılması finanstan inşaata, perakendeden sağlığa, otomotivden enerjiye kadar pek çok şirketi eleman alımına yöneltti. İşverenlerin 2011 – 2012 planları, farklı sektörlerden 90 şirket ve yeni açılacak 25 alışveriş merkezinin toplam 110 bin kişilik istihdam yaratacağını gösteriyor. Alımlarda perakende 30 bin 552 kişiyle önde giderken, 7 bin 420 kişiyle holdingler ikinci sırada yer alıyor. Finans sektörü 6 bin 620 kişilik eleman alımına hazırlanırken, otomotiv geçen yılki gibi temkinli büyümeye devam ediyor.

Kaynak: www.tumgazeteler.com
 
Sosyal Medyada İK
Günümüzde hızlı değişen ekonomi ve iş dünyası, küresel rakiplerin varlığı, bilgiye ulaşmanın kolaylığı ve inovasyon artık farklı çalışan profillerini gerektirmektedir. Şirketler tarafından doğru işe alım proseslerini uygulamak ve farklı araçlar kullanmak önem kazanmaya başlamıştır. Bununla birlikte şirketleri biribirinden farklılaştıran, stratejik başarı sağlayan girdi unsuru “yeni insan” olmaktadır.
X ve Y kuşağı sosyal medya içerisinde aktif olarak yer aldığından İnsan Kaynakları da sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanmaya başlamıştır. Facebook, Twitter, LinkedIn günümüzün popüler kariyer portalları haline dönüşmüştür.
Yeniinsan, Facebook’ta CV gibi global bir ismi grup sayfası olarak alan firma olmuştur. Bu da bizlerin sosyal medyayı ne kadar erken farkettiğimizin ve trendleri yakından takip ettiğimizin göstergesidir. Dolayısıyla yine farklılık yaratacak uygulamaları işe alım süreçlerimizde aynı şekilde kullanmaya devam ediyoruz.
http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=5169868109
 
Müşteri Desteği
Yeniinsan sizlere daha iyi hizmet vermek için artık Mi4biz Müşteri Destek Servisini kullanıyor. Servis için tıklayın.
 
Yeniinsan Bordrolama
Yeniinsan yeni yasal düzenlemeyle birlikte İŞKUR lisanslı özel istihdam bürolarına verilecek “bordrolama” hizmetlerine hazır
 
Krize Rağmen Yatırım
Yeniinsan krize rağmen Türkiye'ye gelen yatırımcılarla bu dönemin en büyük işe alımı için geriye sayıma başladı.
 
2008 Hedefimiz "Yeni insan"ları çoğaltmak ve geliştirmek
İşini severek yapan insanların işini severek yapacak insanları bulacağına inanıyoruz.
Devamı
Yeniinsan yurtdışına açıldı!
Uluslararası müşterilerle kurduğu iyi ve verimli iletişim sonrası Londra'nın en merkezi caddesinde ofisini açtı.
 
 
Hakkımızda | Hizmetler | Haberler | Görüşleriniz | İletişim